Kontaktní telefon:+420 / 603 107 436

Kontaktní email:

Často kladené dotazy

Co je to portál Onlinehory.cz

Onlinehory.cz je portál, na kterém uživatelé najdou informace o ski resortech České republiky a Slovenské republiky, informace o místních ubytovacích zařízeních, restauracích, obchodech, půjčovnách, ski servisech a možnosti rezervace pobytu se všemi službami ONLINE. Naším cílem je zpříjemnit a co nejvíce zjednodušit pobyt našim návštěvníkům v našich ski resortech.

Kolik to stoji?

Portál onlinehory.cz  je pro naše uživatele a zájemce o české a slovenské hory zcela zdarma.

Co dělat, když mi nejde vložit zařízení ?

Pokud máte problémy s vložením vlastního zařízení, či chcete naši pomoc, aby se Vaše zařízení správně zobrazovalo, neváhejte a kontaktujte nás. Naše asistentky Vám milerády pomohou s registrací zařízení a optimalizací, tak aby se vždy správně zobrazilo VašiM klientům a našim návštěvníkům. TATO SLUŽBA JE ZDARMA.

Jak se liší portál Onlinehry.cz od ostatních on-line informačních portálů?

Nabízíme uživatelům snadné a přehledné vyhledávání na základě propracovaného systému profilů zařízení a hodnocení od uživatelů. Internetovou službu mají uživatelé zcela zdarma.

Mohu onlinehory.cz využívat i jinak než jen na počítači?

Onlinehory.cz nabízí podporu na telefonu +420 603 107 436 zadarmo. Využívat můžete také mobilní verzi a verzi pro tablety.

Jaká je provozní doba linky +420 603 107 436?

Dovoláte se k nám nonstop 24 / 7.

Co mám dělat, když na Onlinehory.cz nenajdu co hledám?

Nezoufejte. Databázi doplňujeme každý den. Může se stát, že některá zařízení u nás zatím nemáme. Pokud máte zájem o přidání některých informací co tu ještě chybí nebo tu chcete vidět nějaké začízení, které tu ještě nemáme, dejte nám vědět na email info@onlinehory.cz nebo zavolejte na +420 / 603 107 436 a my zjednáme nápravu.

Booking.com